Koordynator/ka Zdalnego Wsparcia Sprzedaży

Forma Zatrudnienia
B2B
Model pracy
Hybrydowo
OFFRTY PRACY
TEAM

Nasz zespół

H2H
FOCUS
#BeCaring
Należymy do czołowych Coverholderów rynku Lloyd’s w Europie Środkowo-Wschodniej będąc jednocześnie liderem polskiego rynku. Poprzez nasze spółki Leadenhall Insurance S.A w Warszawie i Leadenhall Underwriting Limited w Londynie rozwijamy sprzedaż ubezpieczeń Lloyd’s m.in. w Czechach, na Łotwie, Litwie i na Węgrzech.

Twoje zadania:

  • aktywne wsparcie pośredników ubezpieczeniowych w kanale agencyjnym z wykorzystaniem zdalnych narzędzi komunikacji (telefon, email, czat),
  • wdrażenie do współpracy nowych pośredników w kanale agencyjnym,
  • prowadzenie działań aktywizacyjnych pośredników ubezpieczeniowych,
  • organizacja i prowadzenie szkoleń produktowych oraz warsztatów z obsługi systemu transakcyjnego,
  • monitorowanie i raportowanie zadań,
  • realizacja założonych celów.

Nasze oczekiwania:

  • min. 1-roczny staż w obsłudze rynku pośredników ubezpieczeniowych w kanale agencyjnym (infolinia, wsparcie sprzedaż, szkolenia),
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych w zdalnych kanałach komunikacji,
  • samoorganizacja i determinacja w realizacji zadań,
  • wykształcenie minimum średnie.

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowiskach wspierających bezpośrednio realizację celów sprzedażowych.

To oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe do 7.000 zł brutto + premia kwartalna,
  • pracę w nowoczesnej firmie opartej o unikalną technologię i współpracę z najstarszym rynkiem ubezpieczeniowym na świecie Lloyd’s of London,
  • współtworzenie nowej roli w organizacji, dzięki czemu będziesz mógł/mogła przyczynić się do tego jak docelowo będą wyglądały zadania w tej roli,
  • udział w szkoleniach i wykładach podnoszących wiedzę i umiejętności,
  • wsparcie ze strony doświadczonej kadry oraz dobry klimat współpracy,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon).

Benefity:

Bezpłatne napoje i owoce
Free drinks and fruits
Brak dress code’u
Lack of dress code
Indywidualny budżet rozwojowy
Individual self-development budget
Karta sportowa
Sports card
Parking
Free Parking
Platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego. Zajęcia grupowe z języka angielskiego
Learning platform with English and German language
Platforma wellbeingowa
Company Wellbeing platform
Pokój gier
Game room
Praca zdalna
Remote work
Prysznic
Shower
Prywatna opieka medyczna
Private medical health care
Sezonowe atrakcje, aktywności zespołowe
Seasonal attractions, team activities
Spotkania integracyjne
Regular Integration opportunities
Strefa wellness
Wellness area
Wspólne akcje charytatywne
Team charity activities
Efinity
Leadenhall Insurance

Forma zatrudnienia
B2B
Model pracy
Hybrydowo